Бути у тренді

13 квітня 2017

13 квітня до університету завітали фахівці компанії «Нестле», які підготували цікаві розповіді про нововведення та процес виготовлення продукції на підприємствах корпорації.

Лекції «Сучасні харчові тренди» та «Системи оцінки харчових властивостей продуктів» прочитала провідний фахівець з управління проектами та програмами у сфері матеріального/нематеріального виробництва відділу комунікації та маркетингу Євгенія Лошкарьова. У рамках першої лекції вона, зокрема розповіла про тренди, і як вони впливають на виготовлення продуктів у промислових масштабах, про останні розробки компанії та навела прогнози щодо розвитку трендів у майбутньому. Під час другої фахівець пояснила, чим обумовлена необхідність оцінювання властивостей та характеристик продуктів, розповіла про критичні нутрієнти, що мають значний вплив на здоров’я (цукор, сіль, транс-жири, насичені жири) та про підходи компанії «Нестле» у виготовленні продукції для забезпечення якісного й безпечного харчування.

Також від ейчара київського офісу присутні дізналися про програми стажування, що дають різнобічний міжнародний досвід і можливість розвинути свої лідерські якості вже на початку кар’єри. Компанія робить ставку на молодь, і використовує різноманітні форми співпраці зі студентами вищих навчальних закладів – лекторії, воркшопи й, звичайно, програми стажування за комерційним і виробничим напрямками. Тож у наших студентів є чудова можливість долучитися до найбільшої компанії світу у сфері виробництва продуктів харчування, що діє на принципах раціонального харчування та здорового способу життя.