Бути готовим

12 травня 2017

У Смілянському коледжі харчових технологій НУХТ відбулося об’єктове тренування з цивільного захисту (ЦЗ). Тема тренування – «Дії керівного складу та особового складу формувань ЦЗ, педагогічних працівників та студентів коледжу при виникненні надзвичайної ситуації соціального характеру». Одночасно з об’єктовим тренуванням з питань ЦЗ відбулося також протипожежне тренування.

О 6.00 11 травня 2017 року по ввідній директора – керівника ЦЗ коледжу Олександра Хоменка була проведена перевірка готовності чергових працівників гуртожитку та навчального корпусу до дій у надзвичайній ситуації. Одночасно за їх сигналами була здійснена евакуація мешканців гуртожитку в установлені нормативні строки.

У цілому план об’єктного тренування виконаний в повному обсязі. Керівництво, формування ЦЗ, працівники і студенти коледжу оцінені, як готові до дій у випадку виникнення надзвичайної ситуації. Особливо ефективними в навчальному плані були показові заняття працівників Смілянського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області, що на практиці показали порядок застосування спеціальної техніки, яка є у розпорядженні 12 ДПРЧ міста Сміла, в надзвичайних ситуаціях різного характеру. Студенти коледжу прослухали теоретичну частину занять і виконали окремі практичні дії зі спеціальним обладнанням.

Керівництво коледжу виражає подяку гостям заходу, а також начальнику Смілянського районного відділу Управління ДСНС України в Черкаській області Юрію Зайцю.