«Боротьба за майбутнє»

5 жовтня 2017

«Боротьба за майбутнє» випускників середньої школи або профорієнтаційна робота є одним із пріоритетів сучасної діяльності університету. У випадку, про який зараз мова, слово «боротьба» наблизилось із переносного до прямого значення. Чому, запитає читач? Все просто. В рамках святкування Тижня знань у ліцеї «Голосіївський» №241 двоє поважних представників хімічних спеціальностей: завідувач випускової кафедри хімічної технології харчових добавок та косметичних засобів Георгій Сокольський від нашого навчального закладу та декан хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка Юліан Воловенко виступали перед випускними класами ліцею.

За задумом і на запрошення організатора, вчителя хімії ліцею Оксани Кипоренко, вони проводили змістовний та ґрунтовний аналіз освітніх програм хімічного спрямування, їх переваг і недоліків, особливостей приймальної кампанії останніх років та наступної у 2018 році, відповіли на запитання присутніх.

Як виявилося, програми можна обирати на свій смак. Головне – визначитися зі своїми вподобаннями. Важливо вчасно використати всі нагоди отримати додаткові бали за підготовчі курси, участь у олімпіадах тощо.

Хімія та хіміки є причетними до карколомного зростання кількості відомих хімічних речовин останнім часом (133 млн., https://www.cas.org/). Безумовно, є великі перспективи застосування таких нових речовин у якості ліків, компонентів харчових добавок і косметики. Хімічна професія та професіонали з хімії завжди в тренді, бо важко назвати галузі, де б не використовувалися хімічні знання. Георгій Сокольський звернув увагу присутніх на економічне зростання косметичної та інвестиційну привабливість харчової галузей в Україні сьогодні та навів приклади успішного працевлаштування випускників хімічної спеціальності.

Тож, побажаємо успіхів молоді, що починає торувати свій життєвий шлях та обирати свою майбутню професію.