Ближче до практиків

4 жовтня 2017

​Студенти спеціалізації «Управління персоналом та економіка праці» Навчально-наукового інституту економіки і управління (ННІ ЕіУ) впродовж всього періоду навчання практикують HRМ у різних сферах бізнесу: виробництві, ІТ, торгівлі, HoReCa, медіа та інших задля того, щоб зрозуміти галузеву специфіку управління людськими ресурсами. Варто зазначити, що міжнародні FMCG-компанії з появою на ринку України привнесли нову культуру роботи з кадрами, клієнтоорієнтовану та Н2Н (human to human)-спрямовану. Про ці особливості та секрети працевлаштування в означеному секторі ритейлу дізнавались 80 студентів київських вишів, серед яких і управлінці персоналом нашого вишу, на черговому Recruitment Day, організованому освітнім проектом Ukrainian generation.

Програма заходу включала виступи HR-фахівців крупних гравців, які працюють в FMCG-сегменті, щодо: особливостей просування від стажера до ТОПа в MetroCash&Carry Ukraine; лайфхаків із побудови кар’єри у Philip Morris Ukraine і PepsiCo; розвитку компетенцій HiPo-співробітників та управління ними від керівника відділу по роботі з персоналом компанії Neilsen Ілони Хан; секретів залучення та утримання талановитих фахівців від Катерини Гаврутенко, керівника відділу найму та адаптації персоналу кондитерської корпорації ROSHEN, а спеціаліст експертно-аналітичного центру Head Hunter Україна Катерина Криворученко презентувала присутнім аналітику закриття вакансій та заробітної плати на вітчизняному ринку FMCG. На завершення зустрічі учасників розбили на команди для вирішення кейсу від компанії Neilsen, де кожний зміг попрактикуватись у вирішенні бізнес-проблем.

Кафедра управління персоналом та економіки праці ННІ ЕіУ висловлює подяку проекту UGEN за освітні ініціативи, що активно просуваються його командою серед молоді, та чергову можливість нашим студентам «бути ближчими» до HR-практиків.