Ближче до мети

16 березня 2017

14 березня в спортивному комплексі НУХТ відбулася гра 14 туру Вищої футзальної ліги серед ВНЗ міста Києва, в якій зустрілися наша збірна та команда «Політехнік» (НТУУ «КПІ»). На цей матч очікували всі любителі гарного футзалу, адже грали команди, які знаходяться на вершині турнірної таблиці.

Активніше почали зустріч наші футзалісти, натомість «Політехнік» намагався грати від оборони. Кожну секунду гри відчувалося, що жодна з команд не хоче поступатись ані в матчі в цілому, ані в окремих моментах. Однак наприкінці першої половини зустрічі наші збірники все ж відкрили рахунок – у результаті стрімкої контратаки ворота суперника здолав Руслан Савенко. Тож на перерву команди пішли за переваги у рахунку нашої команди.

Другий тайм розпочався з небезпечного моменту біля воріт «Політехніка», коли Микита Тменов виходив віч-на-віч з воротарем, але не зміг переграти останнього. Намагаючись відігратися, політехніки випустили п’ятого польового гравця, але, вже маючи досвід подібної гри, тренерський штаб нашої команди і гравці були готові до подібного, тож чудово організували роботу в обороні, більше того, створювали гольові моменти, які, на жаль, не змогли реалізувати.

Варто відзначити гру нашого воротаря, який кілька разів рятував наші ворота.

У підсумку наша команда здобула вкрай важливу перемогу над дуже принциповим суперником та здобула 37 очок, що на 6 більше, ніж у найближчого суперника.

Вітаємо наших збірників і їх тренера Тараса Шпичку!

    СТРІЧКА НОВИН