Бібліотека знайомить…

18 липня 2017

​У читальному залі для студентів Науково-технічної бібліотеки університету розпочала роботу книжкова виставка «Українська Центральна Рада - доба державотворення», присвячена 100-річчю від дня створення Української Центральної Ради (1917–1918 рр.) – представницького органу політичних, громадських, культурних і професійних організацій (після Всеукраїнського Національного Конгресу – революційного парламенту України, який очолював український національний рух).

Центральна Рада була створена за ініціативи демократичної української інтелігенції, об’єднаної в Товариство українських поступовців, за участі політичних партій України, а також представників робітників, духовенства, військових, студентів, громадських і культурних організацій. Головою УЦР заочно був обраний Михайло Грушевський. За час свого існування Центральна Рада видала чотири Універсали (державно-політичні акти), які визначили етапи розвитку Української держави – від автономного до самостійного.

Запрошуються всі бажаючі!