Безпека на дорозі

1 червня 2018

Ось і настав перший день довгоочікуваного літа. Кожного вабить вулиця, адже тут відбувається багато цікавого, захоплюючого, хоча й іноді трапляються небезпечні для життя ситуації, а особливо з учасниками дорожнього руху.

У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху за ініціативи кафедри безпеки життєдіяльності до нашого університету завітали інспектор, старший лейтенант поліції Микола Полюхович та інспектор, старший лейтенант поліції відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у місті Києві Надія Ситник, які прочитали цікаву і змістовну лекцію для підвищення обізнаності та усвідомлення кожним найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Студенти та викладачі мали змогу ознайомитися з правилами перевезення новонароджених і неповнолітніх дітей, подивитися презентацію краш-тесту з пасажирами, які не були пристебнуті паском безпеки, дізнатися про відповідальність учасників дорожнього руху: водіїв, пішоходів, пасажирів.

Цікавими були і питання до фахівців із приводу правил руху на гіроскутерах, моноколесах та інших сучасних засобах пересування. На усі питання з приводу правил руху були отримані вичерпні відповіді.

Дякуємо Управлінню поліції у м. Києві за співпрацю!