Безпечно, смачно і корисно

7 березня 2017

Викладачі та аспіранти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів взяли участь у заходах Міжнародного форуму харчової промисловості та упаковки (International Forum Food Industry and Packaging, IFFIP), зокрема у круглому столі «Безпечність та якість харчових продуктів» та у конкурсі хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів «Безпечно, смачно і корисно». Захід був організований Всеукраїнською асоціацією пекарів (ВАП) у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Засідання круглого столу «Безпечність та якість харчових продуктів» розпочалося з вітального слова. Далі виступили шестеро доповідачів, серед яких і аспірант кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Микола Петренко, який представив доповідь «Шляхи наближення хімічного складу реального продукту до ідеального на прикладі затяжного печива».

Завершився захід врученням нагород учасникам конкурсу хлібобулочних і борошняних кондитерських виробів. Дипломи в номінації «Хлібобулочні вироби для здорового харчування» та «Борошняні кондитерські вироби для здорового харчування» отримали аспіранти та асистенти кафедри технології хлібопекарських і кондитерських виробів Анастасія Шевченко, Ольга Дзигар, Олена Горзей, Юлія Звягінцева-Семенець та асистент кафедри технології харчування та ресторанного бізнесу Асьят Абрамова.