Багатогранність студентів

17 жовтня 2016

Напередодні Дня працівників харчової промисловості в рамках декади комісії технологічного циклу студенти-технологи Смілянського коледжу харчових технологій нашого університету похвалилися своїми творчими роботами. Творчі здобутки  представили для огляду групи ВЦР16, ВХК16, ВЦР15, ВХК15, ВЦР14.

Особливо цікавими були творчі роботи: Ліни Дащенко, Аміни Шемшур, Юлії Давлєтової, Вікторії Бондаренко, Наталії Козлової, Інни Худик, Аліни Яуфман, Антоніни Єфімової, Марії Фатенко, Вероніки Анісічкіної, Заряни Холоденко, Діани Товстоноженко, Світлани Король, Тетяни Локтенко, Марини Вовк, Євгенії Яременко, Ярослави Рябокінь,  Тетяни Карпенко, Дарини Билини, Альони Сакун.

Із великим задоволенням відвідувачі розглядали кожний виріб. Вони отримали масу позитивних емоцій від проведеної виставки та зазначили, що саме такі заходи відкривають багатогранність студентів.