Anti-smoking campaign

11 жовтня 2017

​Кафедра ділової іноземної мови та міжнародної комунікації продовжує плідну співпрацю з іноземними гостями з метою удосконалення комунікативних знань і навичок студентів з англійської мови.

Нещодавно відбувся виховний захід зі студентами 3 курсу, спеціальності «Міжнародна економіка», за участю гостя зі Сполучених Штатів Стюарта Снаггза та викладача Наталії Божок.

Актуальна та цікава тема «Anti-smoking campaign in Ukraine and in the USA» стала предметом для активного обговорення та роздумів студентів. Ні для кого не секрет, що паління – одна з найпоширеніших звичок, що руйнує здоров’є молодих людей та скорочує тривалість їх життя. Під час бесіди студенти з викладачем і гостем обговорювали причини та наслідки паління не тільки в Україні, а й в США.

Stuart Snuggs ділився зі студентами проблемою боротьби з палінням цигарок й марихуани в Америці та ставленням американського суспільства до цієї соціальної проблеми.

Наприкінці зустрічі більша частина студентів висловила свою принципову негативну позицію стосовно паління та небажання наслідувати таку негативну звичку на прикладі своїх однолітків. Викладачі кафедри довели, що не тільки вміють навчати, а й виховувати англійською мовою.