Активна фаза

13 липня 2017

12 липня 2017 року увійшла в активну фазу вступна кампанія. З 8 ранку цього дня абітурієнти можуть прийти до Приймальної комісії і подати необхідні для вступу документи чи надіслати їх в електронному вигляді.

Головні новації вступної кампанії-2017 в Україні – нові коефіцієнти до конкурсного балу, збереження квот для вступників із інвалідністю, сиріт, дітей учасників АТО і вступників із Криму і Донбасу замість права на позаконкурсний вступ, а також зменшення кількості заяв на місця держзамовлення.

12 липня Кабмін затвердив (з доопрацюванням постанови упродовж 3 днів) обсяг державного замовлення на 2017 рік на підготовку молодших спеціалістів, бакалаврів, магістрів, а також наукових та науково-педагогічних кадрів.

За освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» обсяг держзамовлення становить – 82 тис.146 місць, «магістр» – 62 тис. 231 місце. Загалом же держава виділить кошти на підготовку 212 тис. 373 фахівців, наукових і науково-педагогічних кадрів у вишах і наукових установах.

Порівняно з минулим роком держзамовлення на підготовку фахівців зменшилося на 17,5%. Цього року вперше збільшені обсяги державного замовлення за ОКР «бакалавр» на природничі, технічні та аграрні спеціальності й водночас зменшені обсяги держзамовлення на спеціальності: «Економіка», «Право», «Міжнародне право», «Туризм», «Готельно-ресторанна справа».

В аспірантурі безкоштовно зможуть навчатися 4 422 аспіранти, в докторантурі – 468 докторантів.

Нагадаємо, що вся актуальна інформація щодо цьогорічної вступної кампанії знаходиться у вкладці «Вступнику».

    СТРІЧКА НОВИН