Актуально для всіх поколінь

13 березня 2017

Викладачі кафедри українознавства взяли активну участь в урочистих заходах, приурочених до 203-ої річниці з дня, що привів у світ Великого Кобзаря.

Професор Надія Левицька разом зі студентами відвідала церемонію покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку. Викладачі історії познайомили студентську молодь із невідомими фактами із життя та творчості визначного українського митця. До уваги студентів були представлені унікальні видання про великого сина українського народу.

«Любітеся, брати мої, Украйну любіте, і за неї, безталанну, Господа моліте...»,  – ці безсмертні рядки стали лейтмотивом літературного лекторію, проведеного асистентом Людмилою Приблудою. Справжньою родзинкою заняття став конкурс-розминка «Читаємо Тараса, учімося в нього». Гру-мікрофон «Чи знаю я твори Великого Кобзаря?» студенти сприйняли з великим інтересом. Особливого колориту надало прослуховування пісні на вірш Тараса Шевченка «Мені однаково» у виконанні заслужених артисток України Лесі та Галини Тельнюк.

Під гаслом «Художник із душею поета. Поет із душею художника» викладачі знайомили студентів із художньою спадщиною митця. А перегляд відеофільму дозволив відкрити Шевченка, якого не знали.