Актуальні питання

7 квітня 2017

6 квітня 2017 року в Києві в конференц-залі готелю «Братислава» розпочався Міжнародний форум пивоварів і рестораторів «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні»,  у якому взяли участь завідувач кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства Анатолій Куц і доцент кафедри Зоряна Романова.

У рамках форуму відбулася виставка-презентація обладнання, технологій і матеріалів для крафтового пивоваріння.

Учасники форуму обговорили: ситуацію у пивоварній галузі України, шляхи розв’язання основних проблем, ліцензування пивоварної галузі: плюси і мінуси нової ліцензії, складові успіху крафтової пивоварні в українському правовому полі.

Виступили: головний пивовар Першого Дніпровського заводу Дмитро Некрасов (м. Дніпро), власник пивоварні Gremlin Brew, пабу Les Kurbas Тимур Шетілов (м. Харків), президент Запорізького Пивного клубу Дмитро Назаренко.

Із доповіддю «Особливості підготовки кадрів вищої кваліфікації для бродильної промисловості» виступив завідувач кафедри нашого університету Анатолій Куц. Доповідь викликала жваве зацікавлення, адже прагнення до удосконалення фахових знань – пріоритет для молодих пивоварів.

У другій половині дня розпочала роботу секція «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції в крафтовому пивоварінні України і світу», де розглянули особливості виготовлення крафтового пива, критерії вибору обладнання для міні-пивоварні, досвід створення успішного пивного ресторану, вітчизняну сировину для крафтового пива, нові рецептури пива та багато іншого.

Форум є  платформою для обговорення  нагальних проблем крафтового пивоваріння.

Всі питання форуму наразі дуже актуальні і можуть бути використані у навчальному процесі.