Актуальне дослідження

11 квітня 2017

Магістр першого курсу Катерина Соловей вийшла до ІІ туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук зі спеціальності «Гроші, фінанси і кредит» та виборола друге місце.

Тема наукової роботи Катерини «Податкова дерегуляція та спрощення умов господарювання», яку вона підготувала під керівництвом доцента кафедри фінансів Наталії Климаш, є вкрай актуальною за сучасних умов ведення бізнесу.

Презентуючи свою доповідь, Катерина Соловей обґрунтувала наукові підходи щодо напрямів податкової дерегуляції у мінливому ринковому середовищі та дала вичерпні відповіді на питання членів галузевої конкурсної комісії.

Вітаємо Катерину Соловей та бажаємо їй гідних наукових здобутків у майбутньому! Вітаємо також доцента Наталію Климаш, яка нагороджена грамотою за високий професіоналізм і керівництво науковою роботою.