Ґрунтовне знайомство

1 квітня 2017

Протягом 29-31 березя 2017 року студенти спеціальності «Туризм» відвідали 23-ю Міжнародну туристичну виставку UITT «УКРАЇНА - Подорожі та Туризм». Цього року у виставці взяли участь понад 300 компаній з 30 країн світу, зокрема, Албанії, Болгарії, Індонезії, Білорусі, Єгипту, Грузії, Угорщини, Туреччини, Палестини, Індії, Китаю, Об'єднаних Арабських Еміратів, Узбекистану, Сербії та ін.

На офіційному відкритті були присутні Секретар Комітету Верховної Ради з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту і туризму Анна Романова, Директор Департаменту туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі України Іван Ліптуга, заступник голови Київської міської державної адміністрації Олексій Резніков, представники дипломатичного корпусу різних країн.

Особливістю цьогорічної виставки було представлення Асоціації сприяння розвитку гастрономічного та винного туризму, президентом якої є ректор нашого університету, професор Анатолій Українець, на спільному стенді України.

Наші студенти мали нагоду познайомитися  з актуальними проблемами туристичної сфери та поспілкуватися з професіоналами турбізнесу.

Відвідувачам була запропонована  насичена програма ділових заходів, круглих столів, семінарів і конференцій, організованих лідерами туристичного ринку. Зокрема, 30  березня Асоціацією сприяння розвитку гастрономічного та винного туризму в Україні та Департаментом  туризму і курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі  був проведений ворк-шоп «Смачна Україна: перспективи розвитку гастрономічного і винного туризму».

    СТРІЧКА НОВИН