Ґрунтовна підготовка – шлях до успіху

1 жовтня 2015

На кафедрі технічної механіки і пакувальної техніки відбулась зустріч студентів п’ятого курсу з керівником напрямку «Пакувальне обладнання» компанії «Штайнер-Україна», випускницею нашого університету Марією Овчинниковою.

У ході зустрічі студенти дізналися, що компанія займається наданням інжинірингових послуг для харчових підприємств; ознайомилися з головними досягненнями та замовниками; переліком основного обладнання, яке впроваджується. Особливо цікавою для них була частина доповіді, присвячена перспективам працевлаштування на підприємстві. Також студенти отримали інформацію щодо практичних і теоретичних навичок, які стануть у нагоді при працевлаштуванні в компанії «Штайнер-Україна».

Після жвавого обговорення специфіки роботи у такій сфері, студенти дійшли висновку, що навчання в університеті є важливою основою для подальшого вдосконалення їх як майбутніх висококваліфікованих професіоналів. Але також важливим є вміння використовувати на практиці отримані в університеті теоретичні знання.

Після зустрічі зі студентами Марія Овчинникова познайомилась зі зразками нової техніки, які представлені в лабораторіях кафедри і використовуються при проведенні лабораторних занять.