Н У Х Т

Завершила роботу Міжнародна Літня Школа у рамках проектів програми ЕРАЗМУС+

11 червня 2018

Завершила роботу Міжнародна Літня Школа у рамках проектів програми ЕРАЗМУС+

Завершила свою роботу Міжнародна Літня Школа «Стале виробництво та споживання продуктів харчування у ЄС: виклики для України» EcoFood-2018 у рамках проектів програми ЕРАЗМУС+ Жан Моне Кафедра FoodPro (# 587488-EPP-1-2017-1-UA-EPPJMO-CHAIR) та Жан Моне Модуль EcoPro (# 574796-EPP-1-2016-1-UA-EPPJMO-MODULE).

Другий день видався не менш плідний та насичений. До надійних партнерів минулих років приєдналися нові яскраві особистості. Відкрив роботу другого дня Міжнародної Літньої Школи  представник офісу ЕРАЗМУС+, менеджер проектів  Жан Моне Петро Крайнік.

Модератором  ранкового засідання був старший експерт секторальної політики проекту ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС» (Association4U) Сергій Щербина. Він же проаналізував взаємозв’язки сталого розвитку і торгівлі згідно з Угодою про асоціацію між Україною та ЄС (сільськогосподарське виробництво та харчова галузь).

 З особливою зацікавленістю аудиторія чекала на виступи європейських колег. Учасник проекту FoodPro, асистент-професор Міжнародного інституту промислової екологічної економіки Лундського університету Юлія Войтенко-Палган із Швеції розповіла про економіку спільної участі (sharing economy).

Учасник проекту EcoPro, директор Національного центру токсичних сполук у навколишньому середовищі з Университету Масарика (Чеська Республіка) Катерина Себкова проаналізувала європейську регіональну активність щодо ідентифікації нових забруднювачів довкілля у аспекті сталого розвитку.

Не меншу зацікавленість викликала і доповідь керівника ПрАТ «Українська технологічна компанія» Євгенія Лукашевича, який розповів про сучасні ефективні технології очищення стічних вод харчових підприємств із виробництвом біогазу та досвід компанії по проектуванню та будівництву біогазових установок в Україні та Європі.

Учасник проектів FoodPro та EcoPro, доцент кафедри екології та збалансованого природокористування НУХТ Оксана Салавор представила екологічні, енерго- та ресурсоефективні технології у виробництві продуктів харчування у ЄС.

Учасник проекту Жан Моне Модуль «Екологічна політика і право ЄС», доцент кафедри міжнародного права та порівняльного правознавства НУБіП Людмила Головко ознайомила зі  сучасним станом адаптації законодавства України до законодавства ЄС у сфері безпечності та якості харчових продуктів.

Учасник проекту FoodPro, доцент кафедри екології та збалансованого природокористування НУХТ Ольга Тогачинська розповіла про регулювання використання ГМО як сировини для виробництва продуктів харчування та кормів у ЄС.

Координатор проекту Жан Моне Модуль «Реалізація стратегії екологічної безпеки: інтеграція європейського досвіду»,  завідувач кафедри безпеки життєдіяльності, фізичного виховання та здоров'я людини Глухівського національного педагогічного університету ім. О. Довженка Олена Мельник проаналізувала кращі європейські практики перероблення та утилізації органічних відходів. 

Учасник проектів FoodPro та EcoPro, молодший науковий співробітник  НЦ «МАНУ» Євгеній Шаповалов провів порівняння політики, нормування та кращих практик щодо метанової ферментації відходів у ЄС та Україні.

Голова Української кліматичної мережі, член ради громадської організації «Екоклуб» (м. Рівне) Ілля Єременко розповів про міжнародний кліматичний рух, як можливість професійного і особистого росту.

Завершилася Міжнародна Літня Школа дискусією та врученням сертифікатів учасникам. Організатори щиро вдячні доповідачам школи за продуктивну співпрацю, цікаві та актуальні доповіді, а слухачам – за зацікавленість і небайдужість.

Опублікований: 11-06-2018
Читайте також:
Із особливостями виробництва твердих лікарських засобів на ПрАТ «Дарниця» познайомилися практиканти-біотехнологи

Ще після першого знайомства з ПрАТ «Дарниця» студенти-біотехнологи вирішили, що хочуть більше дізнатися не лише про технології виробництва лікарських засобів, а також про їх впровадження та вдосконалення. Для того, щоб краще засвоїти почуте і побачене вони розділилися на дві групи: перша – вже ділилася отриманою інформацією про цех ампульних лікарс...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із особливостями виробництва твердих лікарських засобів на ПрАТ «Дарниця» познайомилися практиканти-біотехнологи 13 лютого 2018

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Ресторанна справа»

Важливим аспектом закріплення набутих студентами знань є практичні заняття. Для студентів 1 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа» групи ГС-1-3 було проведено відкрите практичне заняття з дисципліни «Ресторанна справа» асистентом кафедри готельно-ресторанної справи Оленою Блощинською, що дозволило зануритися у процес засвоєння матеріа...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі готельно-ресторанної справи відбулося відкрите практичне заняття з дисципліни «Ресторанна справа» 18 квітня 2018

У відокремлених структурних підрозділах університету прощаються з цьогорічними випускниками

У Сумському коледжі харчової промисловості нашого університету відбулося урочисте вручення дипломів випускникам спеціальності «Виробництво харчової продукції». Цьогорічний випуск студентів – це згуртований, креативний колектив, кожний член якого – духовно багата, інтелектуальна і цілеспрямована особистість, серед яких і  чотири відмінники навчанн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У відокремлених структурних підрозділах університету прощаються з цьогорічними випускниками 07 лютого 2017

Із університетом знайомлять школярів викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації

20 вересня 2018 р. викладач кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації Юлія Старунська відвідала спеціалізовану школу №131 Святошинського району в м. Києві. Під час зустрічі з учнями 11-х класів викладач роздала буклети з інформацією про наш університет із переліком спеціальностей навчального закладу. Особливу увагу фахівець приділ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Із університетом знайомлять школярів викладачі кафедри ділової іноземної мови та міжнародної комунікації 24 вересня 2018