Н У Х Т

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня 2018

Відбулося яскраве шоу «Міс і Містер-2018»

17 травня в університеті відбулося одне із найвидовищніших і самих очікуваних у нашому виші дійств – загальноуніверситетський конкурс «Міс і Містер НУХТ-2018».

Його тему «В джазі не тільки?..» вповні розкрив і задав настрій усьому вечору атмосферний виступ Євгена Амаріци. А далі на сцені з’явилися цьогорічні конкурсанти, у першому конкурсі «Дефіле. Візитка» поставши перед численними вболівальниками у суто джазових образах:
пара №1 – Яна Фільченкова і Богдан Потєхін (Навчально-науковий інститут економіки і управління, ННІ ЕіУ)
пара №2 – Ксенія Семідей (ННІ ЕіУ) і Василь Федикович (Навчально-науковий інженерно-технічний інститут ім. акад. І.С. Гулого, ННІТІ)
пара №3 – Ольга Покора та Ілля Солтис (факультет готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, ГРТБ)
пара №4 – Тетяна Безчасна та Іван Челешев (факультет автоматизації і комп’ютерних систем, АКС)
пара №5 – Єлизавета Скидан і Влад Дорошенко (Навчально-науковий інститут харчових технологій, ННІ ХТ)
пара №6 – Єлизавета Реченська та Юрій Білецький (факультет біотехнології та екологічного контролю, БТЕК)
пара №7 – Іванна Манзебур і Давид Аветисян (ННІТІ)

Протягом шоу пари також вражали своїми талантами у конкурсі «Моє творче я», розбудили неповторні емоції у конкурсі «Дефіле у купальниках/Чоловіче дефіле», подарували естетичну насолоду у конкурсі «Дефіле у вечірніх вбраннях».

Оцінювати цей нестримний калейдоскоп краси, грації, мужності припало журі у складі: директора школи моделей міжнародної агенції «L-Models» Галини Лазаренко, лауреата всеукраїнських і міжнародних пісенних конкурсів, віце-міс Державної фіскальної служби України Дарії Вітюк, співаків, композиторів, заслужених артистів України Назарія та Дмитра Яремчуків.

Іскрометний конферанс забезпечили Євген Амаріца і Данило Маслов, а спонсорами свята виступили університет, креативний випускник і Містер НУХТ-2017 Сергій Бригинець і фірма «EMOZZI».

Між конкурсами та поки радилося журі, присутніх розважала творча молодь нашого університету.

Та ось нарада журі скінчилася, й усіх конкурсантів запросили на сцену. Їх тепло привітала й вручила дипломи учасників проректор з науково-педагогічної та виховної роботи Лариса Арсеньєва.

Члени журі не приховували емоцій, ділячись враженнями від побаченого. А Назарій і Дмитро Яремчуки навіть подарували пісню «Слов’яночка».

І, нарешті, оголошення результатів:
«Міс творчість» – Яна Фільченкова (ННІ ЕіУ)
«Містер творчість» – Богдан Потєхін (ННІ ЕіУ)
«Міс глядацьких симпатій» – Єлизавета Реченська (БТЕК)
«Містер глядацьких симпатій» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Віце-міс» – Єлизавета Реченська (БТЕК) і Іванна Манзебур (ННІТІ)
«Віце-містер» – Юрій Білецький (БТЕК)
«Містер НУХТ-2018» – Влад Дорошенко (ННІ ХТ)
«Міс НУХТ-2018» – Єлизавета Скидан (ННІ ХТ)

Стрічку «Містера НУХТ-2018» переможцю вручив «Містер НУХТ-2017» Сергій Бригинець.
Корону «Міс НУХТ-2018» вручила «Міс НУХТ-2017» Ірина Татарчук.

Вітаємо наших чарівних, витончених дівчат і харизматичних, мужніх юнаків із перемогою й дякуємо всім, хто подарував це феєричне свято!

Опублікований: 17-05-2018
Читайте також:
Перший проект першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу

2-го жовтня 2018 р. відбулося сімейне свято факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу – День першокурсника. Цього дня у вщент заповненій актовій залі спорткомплексу зібралися студенти, молодші й старші наставники першокурсників, випускники, викладачі та адміністрація факультету. Вечір першокурсника «Проект 1» проходив під гаслом «Зі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Перший проект першокурсників факультету готельно-ресторанного та туристичного бізнесу 08 жовтня 2018

Тиждень спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ

У Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ з 19 по 23 березня 2018 р. відбувся тиждень циклової комісії спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів». План роботи тижня традиційно охопив широкі аспекти діяльності викладацького та студентських колективів. Розпочався тиждень з розповсюдження безпрограшної лотереї серед студент...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень спеціальності «Виробництво цукристих речовин та полісахаридів» у Сумському коледжі харчової промисловості НУХТ 26 березня 2018

Серпневі новинки презентує Науково-технічна бібліотека університету

У розділі «Інформаційна діяльність» на офіційному сайті Науково-технічної бібліотеки університету розміщений Інформаційний бюлетень, що містить відомості про літературу, отриману фондами бібліотеки у серпні поточного року. Нові надходження згруповані за розділами УДК. Цього місяця підручники, посібники, монографії, електронні ресурси отримані з: н...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Серпневі новинки презентує Науково-технічна бібліотека університету 28 серпня 2018

На кафедрі експертизи харчових продуктів стало на одного кандидата технічних наук більше

29 грудня 2017 року на засіданні спеціалізованої вченої ради К 35.840.02 Львівського торговельно-економічного університету відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук асистента кафедри експертизи харчових продуктів нашого університету Анастасії Чорної за спеціальністю 05.18.15 - товарознавство харчових продукті...

ЧИТАТИ ДАЛІ

На кафедрі експертизи харчових продуктів стало на одного кандидата технічних наук більше 20 січня 2018