Н У Х Т

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки»

20 квітня 2018

Відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки»

19-20 квітня в університеті відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Перспективи майбутнього та реалії сьогодення в технологіях водопідготовки», організована кафедрою технології цукру та підготовки води за сприяння Міністерства освіти і науки України, Асоціації виробників мінеральних та питних вод України.

Наука та освіта є важливим пріоритетом світового інноваційного розвитку, що пов’язано, перш за все, з безперервною еволюцією технологій, як основи соціально-економічного розвитку суспільства. З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник голови оргкомітету конференції, проректор з наукової роботи Олександр Шевченко, який відзначив надзвичайну актуальність і важливість питань забезпечення  населення України якісною та безпечною питною водою.

Виконавчий директор Асоціації виробників мінеральних та питних вод України Оксана Бамбура виступила з доповіддю про результати роботи та перспективи розвитку галузі. Фахівець загострила увагу на тенденціях розвитку ринку та актуальності питань гармонізації законодавства у сфері виробництва мінеральних вод задля забезпечення населення якісною питною водою.

Привітала учасників конференції завідувач кафедри технології цукру і підготовки води Наталія Гусятинська. У своїй доповіді вона відзначила, що особливо актуальною стає проблема підготовки фахівців нової генерації, здатних забезпечувати стабільний розвиток економіки на основі впровадження наукоємних технологій.

Актуальні питання безпечності та якості питної води були порушені у виступі завідувача відділу Інституту нутріціології ДП «Науковий центр превентивної токсикології, харчової та хімічної безпеки імені академіка Л.І. Медведя» Міністерства охорони здоров'я України Анатолія Подрушняка.

Науковці та практики обговорили актуальні питання водопідготовки й шляхи вирішення нагальних проблем забезпечення якісною питною водою населення України. Предметом наукових дискусій стали питання: властивості води, методи контролю якості та безпечності води, нові технології підготовки питної та технічної води, фізико-хімічні та біологічні аспекти очищення води, водопідготовка харчових виробництв, фасовані води та напої – актуальні питання технології та якості, водооборотні системи в промисловості, енергетиці та комунальних господарствах, очищення промислових стічних вод, зневоднення та перероблення осадів, еколого-економічні аспекти раціонального водокористування.

У роботі конференції взяли участь представники провідних університетів і наукових установ НАН України, ДУ «Центр громадського здоров'я МОЗ України». Актуальність міжнародної науково-практичної конференції підтверджується широким колом представників виробництв бутильованих вод, зокрема ПрАТ «Моршинський завод мінеральних вод «ОСКАР», ПрАТ «Миргородський завод мінеральных вод», Трускавецький завод мінеральних вод, ПРаТ «Орлан», ТМ «Біола», ТОВ «КЗН «Росинка», ТОВ «Еконія», «ПРИРОСТ-член DQS Group», IDS Aqua Service. 

Опублікований: 20-04-2018
Читайте також:
Дипломи випускникам вручили в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ

1 лютого 2017 року в актовій залі Івано-Франківського коледжу ресторанного сервісу і туризму нашого університету відбулася урочиста подія – вручення дипломів випускникам 2017 року. Із привітальним словом до випускників звернулися директор коледжу Віра Кузнецова, духовний наставник отець Михайло, голова державної кваліфікаційної комісії Володимир В...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Дипломи випускникам вручили в Івано-Франківському коледжі ресторанного сервісу і туризму НУХТ 02 лютого 2017

Чергова зупинка профорієнтаційного десанту НУХТ – м. Богуслав

5 жовтня 2018 року у м. Богуслав Київської області відбувся Ярмарок вакансій, на якому наш університет представляли викладачі Навчально-наукового інституту харчових технологій, Навчально-наукового інституту економіки і управління, факультету автоматизації і комп’ютерних систем. Захід відвідали школярі 9-х, 10-х та 11-х класів. Наші фахівці знайоми...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Чергова зупинка профорієнтаційного десанту НУХТ – м. Богуслав 08 жовтня 2018

Викладачі кафедр маркетингу та фінансів готові змінювати  систему освіти

Викладачі кафедри маркетингу та кафедри фінансів стали учасниками неформальної зустрічі прогресивних «прєподів», яка відбулася в м. Києві завдяки спільним зусиллям Інституту демократії та соціального прогресу (IDSP) і Представництва Фонду ім. Ф.Еберта. Такий  нестандартний освітянський захід відвідали понад 50 зацікавлених у реформах викладачів із ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Викладачі кафедр маркетингу та фінансів готові змінювати систему освіти 06 лютого 2018

Нові перемоги збірної НУХТ з футзалу

Чоловіча збірна університету з футзалу продовжує здобувати перемоги, радуючи вболівальників й стрімко рухаючись до вершин турнірних таблиць. У рамках 10-го туру Вищої футзальної ліги ФАСК наші збірники зустрічалися з командою Інституту кримінально-виконавчої служби (ІКВС). Після поразки команди НПУ ім. Драгоманова в матчі з «Політехніком», нашій ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Нові перемоги збірної НУХТ з футзалу 27 лютого 2018