Н У Х Т

В університеті тривають вступні випробування до магістратури та аспірантури

06 липня 2018

В університеті тривають вступні випробування до магістратури та аспірантури

В університеті тривають вступні випробування до магістратури і розпочалися вступні випробування для вступників на навчання до аспірантури для здобуття наукового ступеня доктора філософії денної і заочної форм навчання.

6 липня претенденти на вступ для здобуття освітнього ступеня «магістр» денної та заочної форм навчання за спеціальностями «Технології захисту навколишнього середовища» (факультет біотехнології та екологічного контролю) і «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (Навчально-науковий інститут харчових технологій) пишуть додаткові вступні випробування.

Додаткове вступне випробування складають сьогодні і вступники до аспірантури. 9 липня вони складатимуть іспит з іноземної мови, а 11-го – зі спеціальності.

10 липня фахові вступні випробування чекають на вступників до магістратури факультетів автоматизації і комп’ютерних систем, біотехнології та екологічного контролю, готельно-ресторанного та туристичного бізнесу за спеціальністю «Харчові технології», Навчально-наукового інституту харчових технологій. Вступники в магістратуру Навчально-наукового інституту економіки і управління за спеціальностями «Облік і аудит», «Фінанси, банківська справа та страхування», «Менеджмент», «Маркетинг», «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» і Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого здаватимуть у цей день іноземну мову.

Цього року ЗНО з іноземної мови мають складати наші вступники до магістратури за спеціальностями «Готельно-ресторанна справа», «Туризм», «Економіка», «Міжнародні економічні відносини» і «Журналістика». Їх єдиний вступний іспит відбудеться 11 липня.

Ще одна сесія вступних випробувань на вакантні місця до магістратури та аспірантури відбудеться на початку серпня.

Нагадаємо, що уже з 12 липня розпочинається прийом документів для вступників на здобуття освітнього ступеня «бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти.

Бажаємо успіху всім вступникам нашого університету. Нехай вибір професії буде свідомим, і відповідатиме вашим схильностям, а здобуття якісної вищої освіти сприяє кар’єрному росту!

Опублікований: 06-07-2018
Читайте також:
В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ

1 вересня наш колектив відзначав День знань традиційною посвятою першокурсників у студенти Національного університету харчових технологій. У актовій залі університету зібралися першокурсники, їх батьки, студенти старших курсів, адміністрація й викладачі, роботодавці. Присутніх тепло привітав ректор університету Анатолій Українець. Він розповів про...

ЧИТАТИ ДАЛІ

В університеті відбулася урочиста посвята першокурсників у студенти НУХТ 01 вересня 2017

Тиждень заходів фахових комісій технологів

12 листопада 2018 року в Полтавському коледжі харчових технологій НУХТ розпочався тиждень фахових комісій зі спеціальностей «Зберігання, консервування та переробка молока», «Зберігання, консервування та переробка м’яса». Початком стало проведення одразу кількох заходів, серед яких фотовиставка «Студент очима викладача» та «Виставка студентських роб...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Тиждень заходів фахових комісій технологів 16 листопада 2018

Науковий пошук викладачів кафедри фінансів триває

Викладачі кафедри фінансів знаходяться в постійному науковому пошуку. Результати своїх наукових досліджень вони активно презентують на міжнародних конференціях. Адже тільки під час професійного спілкування з колегами, відповідей на цікаві запитання народжуються нові думки, знаходяться шляхи розв’язання проблем. Саме у такому активному спілкуванні в...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Науковий пошук викладачів кафедри фінансів триває 16 жовтня 2018

Профорієнтаційний десант НУХТ – на Ярмарку професій у м. Ірпінь

З початком нового навчального року кафедри Навчально-наукового інституту харчових технологій нашого університету активно включилися до профорієнтаційної роботи. Зокрема, 24 вересня доцент кафедри технології м’яса і м’ясних продуктів Ігор Страшинський представляв інститут разом із колегами факультету  автоматизації і комп’ютерних систем, факультету ...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Профорієнтаційний десант НУХТ – на Ярмарку професій у м. Ірпінь 26 вересня 2018