Н У Х Т

В університеті підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Золотий каштан»

06 листопада 2018

В університеті підвели підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Золотий каштан»

6 листопада на базі нашого університету відбулася підсумкова конференція XIІІ Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з актуальних проблем пакувальної індустрії «Золотий каштан», на якій свої наукові роботи захистили цьогорічні переможці конкурсу.

Конкурс був започаткований у 2000 році Клубом пакувальників України й з того часу проводиться спільно з ІАЦ «Упаковка» та за підтримки численних спонсорів. Останні 13 років конкурс відбувається під офіційним патронатом Міністерства освіти та науки України.

Конференцію відкрив проректор нашого університету з наукової роботи Олександр Шевченко. Від ректора НУХТ, професора Анатолія Українця та від себе особисто він привітав присутніх і побажав їм наснаги й подальших успіхів і високих досягнень.

Учасників заходу також тепло привітав президент Клубу пакувальників України Валерій Кривошей. Він наголосив, що найперше до упаковки висуваються чотири вимоги – вона має бути зручною, економічною інформативною і екологічною й висловив сподівання, що переможці конкурсу спрямували свої зусилля на розроблення інноваційних технологій і дизайну упаковок саме з цих точок зору.

Модератором конференції вже традиційно виступив завідувач кафедри машин і апаратів харчових та фармацевтичних виробництв нашого університету Олександр Гавва, який повідомив, що у цьому році до участі у конкурсі були подані понад 50 робіт із 10 закладів вищої освіти України. Їх оцінювало незалежне журі, до складу якого увійшли виключно фахівці галузі, і жодного викладача. За результатами роботи експертів переможцями стали 11 осіб у 4 номінаціях.

Але перш ніж перейти до заслуховування доповідей переможців і їх нагородження, до уваги присутніх були представлені інформаційні повідомлення від компаній-спонсорів. Про свою діяльність, розвиток партнерства з вишами та підтримку талановитої молоді виступили менеджер представництва компанії «DOW Europe GmbH» в Україні Олександр Дишлевий і директор з маркетингу компанії «Verallia-Україна» Оксана Помазанко.

Після цього слово надали переможцям конкурсу. Приємно відзначити, що наші студенти і цього року підтримали традицію перемагати у цьому престижному конкурсі. З-поміж переможців конкурсу – студенти Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого НУХТ. Владислав Якимчук, що представив роботу «Розробка та дослідження енергетично-ефективного комплексу пакетування харчових упаковок» (науковий керівник – професор Олександр Гавва) у номінації «Технології і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки», був відзначений Дипломом ІІІ ступеню. Андрію Соколу робота «Дозування та фасування сипких сумішей харчових продуктів» (науковий керівник – професор Олександр Гавва) принесла Диплом І ступеню у номінації «Технології пакування та пакувальне обладнання». Ще один Диплом І ступеня до скарбнички нагород нашого університету додали Олександр Вітюк і Катерина Рівна, які під науковим керівництвом доцента кафедри мехатроніки та пакувальної техніки Людмили Кривопляс-Володіної презентували своє дослідження «Флотаційна переробка упаковки» у номінації «Технології та обладнання для переробки використаної упаковки».

Переможці конкурсу були нагороджені дипломами Міністерства освіти і науки України,  золотими медалями і подарунками від Клубу пакувальників України. Також були вручені грамоти Клубу пакувальників науковим керівникам переможців. Нагороди вручили президент Клубу пакувальників Валерій Кривошей і директор Навчально-наукового інженерно-технічного інституту ім. акад. І.С. Гулого Сергій Блаженко. Останній і підсумував результати цьогорічного «Золотого каштану».

Після завершення конференції наукові керівники студентів-переможців і викладачі вишів України, у яких готують спеціалістів різних галузей пакувальної індустрії, зібралися на круглому столі, де активно обговорювали методологію підготовки фахівців у розрізі останніх вимог сучасності.

Опублікований: 06-11-2018
Читайте також:
Фахівці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства оцінили рівень дипломних проектів заочників за ОКР «Бакалавр»

У Львівській філії нашого університету відбувся захист дипломних проектів студентів заочної форми навчання за ОКР «Бакалавр», де у засіданні ДЕК брали участь викладачі кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства університету, професор Віталій Прибильський і  доцент Тетяна Мудрак. Професор Віталій Прибильський очолив Екзаменаційну комісі...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Фахівці кафедри біотехнології продуктів бродіння і виноробства оцінили рівень дипломних проектів заочників за ОКР «Бакалавр» 13 лютого 2017

Зустріч зі студентами Вінницького коледжу НУХТ на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів

У рамках Дня відкритих дверей університету на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів відбулася зустріч із викладачами та студентами Вінницького коледжу НУХТ, які навчаються за спеціальністю «Виробництво жирів та жирозамінників». Про основні переваги навчання в Національному університеті харчових технологій, роботу кафедри техн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Зустріч зі студентами Вінницького коледжу НУХТ на кафедрі технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів 08 жовтня 2018

Козацькі розваги у гуртожитку

14 жовтня, у світлий день свята Покрови Пресвятої Богородиці, яку вважають заступницею і покровителькою українського народу, відзначається ще й українське національне свято – День українського козацтва. Студенти Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ, як справжні нащадки  козаків, позмагалися у своїй силі, винахідливості та кмітливості, взя...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Козацькі розваги у гуртожитку 12 жовтня 2018

Година спілкування до Дня Соборності України

22 січня 2017 року Україна відзначатиме 98-му річницю з дня проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, який відомий прогресивному людству як День Соборності України. У цей день прийнято також згадувати іншу подію, яка відбулась рівно на рік раніше 22 січня 1918 р. - прийняття IV Універсалу УЦР...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Година спілкування до Дня Соборності України 17 січня 2017