Н У Х Т

Практичний досвід в ембріональній імунобіотехнології здобула магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології

08 жовтня 2018

Практичний досвід в ембріональній імунобіотехнології здобула магістрантка кафедри біотехнології і мікробіології

Починаючи з третього вересня, магістри другого року навчання кафедри біотехнології і мікробіології поспішали не на пари, а на практику. Соломії Миколів пощастило проходити її на підприємстві «БіоТестЛаб».

Уже кілька десятиліть ця компанія займається розробленням і виробництвом вакцин і препаратів для тварин. Це перший виробник ветеринарних продуктів, що сертифікував діагностику, виробництво препаратів і вакцин для тварин у Європейському агентстві згідно зі стандартом контролю якості ISO9001:2015 і щороку підтримує сертифікацію.

Усі продукти проходять зовнішній контроль державними органами і серію внутрішніх контролів. Їх проводять на цільових видах тварин у власному віварії і пташнику, де оцінюють нешкідливість, імуногенність, легкість введення, тривалість курсу лікування та інші параметри.

На підприємстві виробляють імуностимулятори, анестетики, антибіотики зовнішні, вакцини (аутогенні, живі, інактивовані), вітамінно-мінеральні препарати, дезинфікуючі засоби, кокцидіостатики, протизапальні та протипаразитарні засоби, розчинники та тест-системи для птиці, ВРХ, кроликів, овець, собак, котів, свиней, кіз.

Практика в секторі ембріональних інактивованих вакцин для птахівництва – це участь у процесі напрацювання вірусовмісного матеріалу на ембріонах для виробництва вакцин, а саме: відбракування некондиційних яєць, інкубація лише придатних для цього процесу, овоскопіювання їх на заплідненість у класифікованих приміщеннях відповідно до вимог GMP. Все це дійсно цінний практичний досвід для майбутніх біотехнологів!

Тож колектив кафедри біотехнології і мікробіології разом зі студентами дякує керівництву компанії «БіоТестЛаб» за тривалу і плідну співпрацю у підготовці кваліфікованих кадрів для біотехнологічних та фармацевтичних підприємств.

Опублікований: 08-10-2018
Читайте також:
Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів

19 червня 2018 р. на кафедрі біотехнології і мікробіології – тріумфальний день!  У цей день усі студенти 4 курсу почули завітні слова - «Присвоїти кваліфікацію фахівець з біотехнології». Останній день захисту почався з гарних емоцій. На кафедру завітала інженер-технолог відділу управління якістю ПрАТ «Інфузія» Олена Ткаченко, випускниця кафедри 20...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Роботодавці знову відвідали захисти бакалаврів-біотехнологів 20 червня 2018

МОН надало вишам рекомендації з виявлення плагіату

Міністерством освіти і науки розроблені рекомендації із запобігання академічному плагіату та його виявлення в наукових роботах. Рекомендації можуть використовуватись у практичній роботі працівниками наукових установ, закладів вищої освіти, членами Атестаційної колегії МОН, а також експертними радами Міносвіти. У МОН зазначають, що метою зазначени...

ЧИТАТИ ДАЛІ

МОН надало вишам рекомендації з виявлення плагіату 21 серпня 2018

У навчально-науковому комплексі університету вшановують Героїв Небесної сотні

Колективи навчально-наукового комплексу нашого університету взяли участь у заходах зі вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні. Ранковим реквієм вшанували подвиги учасників Революції гідності студенти Свалявського технічного коледжу НУХТ, зібравшись у холі коледжу і згадавши хвилиною мовчання всіх Героїв, які поклали життя за майбутнє рідної країн...

ЧИТАТИ ДАЛІ

У навчально-науковому комплексі університету вшановують Героїв Небесної сотні 21 лютого 2017

Як львів’яни «кухню» IT-компаній зсередини вивчали

З метою підвищення мотивації до навчання викладачі із студентами спеціальності «Комп’ютерні науки» Львівського державного коледжу харчової і переробної промисловості НУХТ побували у ІТ-компанії «Eleks». «Eleks» – провідна українська ІТ-компанія, яка надає послуги з розроблення програмних продуктів, консультування та забезпечення контролю якості із...

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як львів’яни «кухню» IT-компаній зсередини вивчали 29 жовтня 2018