Документи на переобрання для працівників НУХТ

Шановні претенденти на заміщення вакантних посад!

Відповідно до Положення про порядок проведення конкурсного відбору при заміщенні вакантних посад науково-педагогічних працівників НУХТ (Додаток 1 до наказу №22 від 08.03.2023 р.) претендент на заміщення вакантної посади науково-педагогічного працівника після оголошення конкурсу протягом одного місяця (Положення п.3.5) подає до відділу документального забезпечення університету такий пакет документів (Положення п. 3.11.2):

1. Заява на ім’я ректора університету про допуск до участі в конкурсі на заміщення вакантної посади з візою вченого секретаря (додаток 1);
  2. Анкета претендента (додаток 2
  3. Відомості про претендента в електронній формі (подається в електронній формі на електронну адресу: enegoda74@gmail.com) (додаток 3);
  4. Список наукових і навчально-методичних праць за звітній період (додаток 4);
  5. Висновок кафедри про відкрите заняття;
  6. Довідка навчально-методичного управління про нормативне та методичне забезпечення дисциплін (додаток 6).
  7. Звіт про роботу на посаді науково-педагогічного працівника (додаток 7);
  8. Узагальнена інформація до звіту (додаток 8);
  9. Перспективний план роботи на посаді науково-педагогічного працівника (додаток 9);
  10. Довідка навчально-методичного управління про підвищення кваліфікації/стажування претендента за звітний період (додаток 10);
  11. Відгук декана/директора;
  12. Документ по повну загальну середню освіту, який підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, який засвідчує рівень вільного володіння першого ступеня або рівень вільного володіння другого ступеня, який видається Національною комісією зі стандартів державної мови (у випадку зміни прізвища додається документ, на підставі якого здійснена його зміна - свідоцтво про одруження, тощо).

Вчений секретар університету перевіряє наявність всіх необхідних документів та правильність їх оформлення, візує заяву про участь у конкурсі.

Після отримання візи вченого секретаря університету, претендент передає заяву та додані до неї документи до відділу документального забезпечення університету (А-320).