К О Н К У Р С

Національний  університет  харчових технологій
оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

Завідувачів кафедр: вищої математики імені проф. Можара В.І.;
                                           економіки праці та менеджменту;
                                           харчової хімії;
                                          фізичного виховання.

а також професора (2 ставки), доцента (14 ставок), старшого викладача (8 ставок), викладача (1,75 ставки), асистента (8 ставок)

З детальною  інформацією  щодо оголошення про конкурс на вакантні посади педагогічних та науково-педагогічних працівників, що містить найменування посад, на які оголошено конкурс; вимоги до претендентів (науковий ступінь, вчене звання); строки подання заяв та документів, їх стислий перелік; вказівку на місце, куди подавати документи, можна ознайомитися нижче.

Документи подаються (поштою або особисто претендентом) за адресою:
відділ документального забезпечення НУХТ, вул. Володимирська, 68, м. Київ, 01601

Телефони  для довідок: 044-287-96-61 (Олена Анатоліївна),
                                                044-287-96-25 (Наталія Андріївна)

Дата оголошення конкурсу - 12 березня 2024 року.

Наказ про оголошення конкурсу №101-К
ПЕРЕГЛЯНУТИ
Наказ про оголошення конкурсу №102-К
ПЕРЕГЛЯНУТИ