Доценко Віктор Федорович

В.о. завідувача кафедри,
професор, доктор технічних наук

(створена у 2007 році)

Кафедра готельно-ресторанної справи – дійсний член Асоціації кулінарів України.

Кафедра здійснює підготовку бакалаврів за спеціальністю 241 «Готельно-ресторанна справа» і магістрів за спеціалізацією «Готельна і ресторанна справа».

Методика навчання та фахові дисципліни дозволяють підготувати кваліфікованих фахівців, які мають професійні знання та вміння організовувати технологічний процес на виробництві і забезпечувати його ефективність, належний рівень якості продукції та послуг на підприємствах готельно-ресторанного господарства, а також вирішувати складні організаційно-економічні завдання й виклики сьогодення у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

Матеріально-технічна база кафедри постійно розвивається та оновлюється. За облаштуванням та комплектацією навчальні лабораторії повністю відповідають вимогам часу. Кафедра має науково-дослідну навчальну лабораторію з оцінювання якості сировини та харчової продукції, технологічну лабораторію для вивчення технології продукції ресторанного господарства, лабораторію барної справи, комп’ютерні класи з сучасним програмним забезпеченням для управління готельно-ресторанним бізнесом. У лютому 2013 року на кафедрі була відкрита нова технологічна лабораторія, оснащена найсучаснішим устаткуванням від провідних світових виробників. Також була введена в дію нова лабораторія-ресторан «Фундуклєєвський трактир», а у травні 2013 року урочистою церемонією відзначилося відкриття нової лабораторії-пивоварні «Студентський Гамбрінус», створеної за сприяння ТОВ «Оріон Груп», керівництво якої надало повний комплект найсучаснішого устаткування для міні-пивоварні, аналогічної якій не має жоден заклад вищої освіти м. Києва та України.

Практична підготовка фахівців здійснюється за рахунок проходження виробничої та переддипломної практики на найсучасніших підприємствах готельно-ресторанного господарства: «InterContinental», «Premier Palace Hotel», «President Hotel», «Hyatt Regency», «Fairmont Grand Hotel», «Hilton Kyiv», «Holiday Inn Kiev», «Radisson Blu Hotel», «Опера», «Поділ Плаза», «Київ».

Започатковано навчання бакалаврів за спеціальністю «Готельно-ресторанна справа» англійською мовою, що дає можливість студентам здобути освіту сучасного європейського рівня та отримати високооплачувану роботу як в Україні, так і за кордоном.

Під час навчального процесу здійснюється заохочування та стимулювання пізнавальної діяльності студентів участю у міжнародних та всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, науково-практичних конференціях, майстер-класах, наукових форумах, присвячених розвитку індустрії гостинності.

Студенти мають можливість працювати у наукових гуртках над розв’язанням актуальних проблем з розроблення інноваційних технологій для підприємств готельного і ресторанного господарства.

Науково-педагогічний колектив кафедри орієнтується на новітні методики навчання та розширює зв’язки з підприємствами готельного-ресторанного бізнесу, здатними забезпечити практичну спрямованість освіти, створюючи умови для професійного, творчого та особистісного зростання студентів.