Міжнародна науково-технічна конференція «Перспективи розвитку цукрової промисловості України»

   

  Шановні колеги!

  Національний університет харчових технологій, Національна асоціація цукровиків України за участю науковців Інституту продовольчих ресурсів НААН України, Інституту післядипломної освіти НУХТ  27-28  березня 2018 р. згідно з планом наукових конференцій з проблем  вищої освіти і науки в системі Міністерства освіти і науки України на 2018 рік проводять Міжнародну науково-технічну конференцію «Перспективи розвитку цукрової промисловості України».

  Під час проведення конференції, в холі ІІ поверху буде представлена виставка передових розробок і досягнень цукрової галузі.

  У роботі конференції та виставки візьмуть участь науковці, які працюють в цукровій галузі, керівники та технічні керівники, головні спеціалісти цукрових компаній, обласних формувань цукрової промисловості, цукрових заводів, компанії, що працюють у цукровому бізнесі, представники цукрової галузі зарубіжних країн.

  Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Міжнародної науково-технічної конференції «Перспективи розвитку цукрової промисловості України», яка проводиться понад 20 років поспіль.

  Конференція відбудеться за адресою: м. Київ, вул. Володимирська, 68, Національний університет харчових технологій.

  Реєстрація учасників конференції - 27 березня у фойє І-го поверху НУХТ з 9-00.

   

  Початок роботи конференції               27 березня о 10-00.

  Відкриття виставки                                 27 березня о 10-00.

  Контактні телефони:                               т./ф (044) 289 60 00, (095) 272 00 46, (067) 746 6762

   

  Детальніше...

                                  ОРГКОМІТЕТ