Відкрито доступ до колекцій баз даних від компанії EBSCOhost.

До 10 червня 2018 року відкрито доступ до колекцій баз даних від компанії  EBSCOhost.. На платформі EBSCOhost доступні такі бази даних:

1. Academic Search Premier - містить повні тексти більш ніж 4600 журналів, з яких близько 3900 найменувань є попередньо рецензовані.

2. Business Source Premier - база даних з досліджень в області бізнесу, яка містить повні тексти більш як 2 300 журналів і повні тексти статей з більш як 1 100 рецензованих видань.

3. MasterFILE Premier - багатопрофільна база даних, створена спеціально для публічних бібліотек, містить повні тексти більш як 1 700 видань загальної спрямованості за період з 1975 року по теперішній час.

4. ERIC (Education Resource Information Center) - забезпечує доступ до освітніх видань і ресурсів, містить більше 1,3 млн записів і інформацію з журналів, включену в бази даних Current Index of Journals in Education і Resources in Education Index.

5. GreenFILE - пропонує детальну інформацію, яка висвітлює всі аспекти впливу людини на навколишнє середовище. Це зібрання наукових, державних і популярних робіт включає матеріали про глобальне потепління, екологічне будівництво, забруднення навколишнього середовища, сталий розвиток сільського господарства, поновлювані джерела енергії, переробка відходів та багато іншого.

6. Health Source-Consumer Edition - база даних являє собою найбільш повний збірник даних з охорони здоров'я, доступних для бібліотек у всьому світі, і включає різні галузі охорони здоров'я, такі як медичні науки, харчування, виховання дітей, спортивну медицину і загальну охорону здоров'я.

7. Health Source: Nursing/Academic Edition - надає близько 550 повнотекстових наукових журналів з багатьох медичних дисциплін.

8. Library, Information Science & Technology Abstracts - включає покажчик більш ніж 560 основних журналів, приблизно 50 пріоритетних журналів і близько 125 обраних журналів, а також книги, звіти про дослідження і матеріали конференцій.

9. MEDLINE - містить велику інформацію з медицини, догляду за хворими, стоматології, ветеринарії, системи охорони здоров'я, доклінічних досліджень та безлічі інших питань.

10. Newspaper Source - редставлени повні тексти більш ніж 40 газет США і міжнародних газет. Крім того, є також повнотекстові стенограми теле- і радіоновин.

11. Regional Business News - містить вичерпні повнотекстові матеріали регіональних видань з бізнесу з усіх великих міст і сільських районів США.

12. Teacher Reference Center - містить покажчик і короткі реферати 280 популярних журналів для викладачів та адміністраторів навчальних закладів.

13. AHFS Consumer Medication Information - це провірене джерело і визнаний стандарт інформації з лікарських засобів для пацієнтів, доступний англійською та іспанською мовами.

14. European Views of the Americas: 1493 to 1750 - нова бібліографічна база даних, яка містить об'ємний покажчик, призначена для бібліотек, науковців та індивідуальних дослідників, які цікавляться європейськими інформаційними ресурсами, пов'язаними з Америкою.

Доступ користувачів до ресурсу забезпечується лише через локальну мережу університету та бібліотеки з усіх автоматизованих робочих місць.

Для отримання більш детальної інформації звертатись до відділу Інформаційних технологій науково-технічної бібліотеки(ліве крило, 1 пов. каб. 4). Тел. 287-94-77, вн. 94-77.