Стажування для викладачів у Польщі

Європейська ліга професійного розвитку разом із Краківським економічним університетом та Малопольською школою державного управління (м. Краків) організовує міжнародне науково-педагогічне стажування із одночасною участю у міжнародній науково-практичній конференції для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих закладів освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у м. Краків (Польща) за темою «Нові та інноваційні методи навчання».

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Новітні та інноваційні методики викладання (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Система вищої освіти в Польщі (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Система вищої освіти в Європі (3-денний виїзний модуль).

Подання заявок на стажування – до 5 вересня 2018 р.

Детальна інформація щодо участі  та вартості стажування за телефоном +380730332797 або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya/