Профком співробітників запрошує на екскурсію вихідного дня

ОГОЛОШЕННЯ

профком співробітників пропонує членам профспілки зробити свій вибір та записатись на екскурсії вихідного дня, що плануються 21травня та 10 червня 2017року:

1) Київ - Дубно - Тараканівський форт - Київ : оглядова екскурсія по місту Дубно, переїзд в замок, екскурсія по замку, музей археології, переїзд в Тараканівський форт 19 століття.

Виїзд о 7год., повернення в Київ – 22год.

Вартість програми на особу: 70 чоловік - 410 грн., для членів профспілки -205 грн.

50 чоловік - 470 грн., для членів профспілки – 235 грн.

2) Київ - Канів - Київ : екскурсії в музей Т.Г. Шевченка, музей «Тарасова світлиця».

Виїзд о 8год., повернення в Київ – 19год.

Вартість програми на особу: 70 чоловік - 265 грн., для членів профспілки - 140 грн.

50 чоловік - 295 грн., для членів профспілки – 150 грн.

3) Київ - Васильків - Мар’янівка - Пархомівка - Фастів - Київ: оглядова екскурсія по місту Васильків, храм Антонія і Феодосія Печерських.

Переїзд в Мар’янівку, екскурсія в музей-квартиру І.Козловського.

Пархомівка- знайомство з шедеврами Покровської церкви.

Виїзд о 8год., повернення в Київ – 20 год.

50 чоловік - 295 грн., для членів профспілки – 150 грн.

Прохання оперативно записуватись на екскурсію в профгрупоргів кафедр та підрозділів до

25 квітня , за рейтингом визначаться дві екскурсії, які наберуть найбільшу кількість бажаючих.

Головам профбюро інститутів, факультетів та підрозділів списки подавати в профком до 28.04.2017р.