Премія «Студент року» від EFFoST

Щорічно Європейська федерація харчових наук та технологій (EFFoST) організовує конкурс "Студент року" для підтримки та заохочення майбутнього покоління вчених-виробників продуктів харчування. Нагорода організована у співпраці з партнером Cargill.

Хто має право?

Усі магістри або докторанти в галузі харчової науки, харчових технологій або пов'язаного з цим дослідження в Європейському університеті * можуть подати заявку.

Виграй одну із нагород студентів "Студент року":

Нагороди докторантури:

1-а премія (1500 євро),

2-а премія (750 євро) та

3-а місце (500 євро)

MSc нагороди:

1-а премія (1000 євро) та

2-а місце (500 євро).

Номінанти також мають право на отримання

Призового голосування (250 євро)

Переможці також отримають:

Премію "Студент року" та офіційний сертифікат;

Безкоштовну участь у 32-ї Міжнародної конференції EFFoST;

Бюджет поїздки не більше 1000 євро для покриття витрат на проїзд та проживання для участі в конференції EFFoST;

Відвідування Європейського центру досліджень і розробок Cargill;

Можливість будувати та розширювати свою професійну мережу та покращити вашу майбутню кар'єру.

Для отримання додаткової інформації звертайтесь до Jeroen Knol на SOYA@effost.org

Флаєр