НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС

на заміщення вакантної посади директора (кандидата наук) Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, заповнений особовий листок з обліку кадрів у письмовому вигляді, анкету-резюме в друкованому та електронному вигляді, засвідчені згідно з вимогами чинного законодавства України копії документів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання, копію паспорта громадянина України, список наукових праць, згоду на оброблення персональних даних, документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи надсилати на адресу:

01601, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68

Термін подання документів на конкурс – протягом місяця від дати оголошення конкурсу.