НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантних посад

по Навчально-науковому інституту економіки і управління Національного університету харчових технологій:

- по кафедрі ділової іноземної мови та міжнародної комунікації: старшого викладача (кандидата філологічних наук), старшого викладача 2,0 посади, викладача 3,0 посади.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають такі документи: заяву, заповнений особовий листок з обліку кадрів у письмовому вигляді, анкету-резюме в друкованому та електронному вигляді, засвідчені згідно з вимогами чинного законодавства України копії документів про повну вищу освіту, наукові ступені, вчені звання, копію паспорта громадянина України, список наукових праць, згоду на оброблення персональних даних, документи, які підтверджують підвищення кваліфікації протягом останніх п’яти років.

Документи надсилати на адресу:

01601, м. Київ-33, вул. Володимирська, 68

Термін подання документів на конкурс – протягом місяця від дати оголошення конкурсу. Дата оголошення конкурсу - 26 квітня 2018 р.