Конкурсний відбір наукових проектів!

  Шановні колеги!

  До Вашої уваги конкурсний відбір наукових проектів!

  Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних та прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – дослідження і розробки), за участю вищих навчальних закладів та наукових установ, що належать до сфери управління МОН, виконання яких розпочнеться у 2018 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН № 590 від 12 квітня 2017 р.)

  Запрошуємо науковців та дослідницькі групи університету взяти участь в першому етапі конкурсного відбору проектів фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок, виконання яких розпочнеться у 2018 р. за рахунок видатків державного бюджету.

  При формуванні тематики наукових досліджень і розробок відповідно до Закону України «Про пріоритетні напрями розвитку науки і техніки», з метою оптимізації кількості проектів досліджень і розробок та запобіганню розпорошення бюджетних коштів на їх виконання необхідно орієнтуватись на вирішення найактуальніших проблем у сфері розвитку науки та економіки, зокрема шляхом формування міждисциплінарної тематики зазначених проектів. Перевага при відборі надається тим проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможності на світовому ринку і спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі.

  До участі у конкурсі не допускаються роботи, у яких зазначений тип наукової роботи не відповідає змісту та результатам проекту, мета та завдання проекту мають суто методичну спрямованість, відсутній або необґрунтований розрахунок вартості роботи.

  Мінімальний обсяг фінансування проектів складає  300 тис. грн. на рік. Терміни виконання проектів:

  ·  фундаментальні/прикладні дослідження – до 36 місяців;

  ·  науково-технічні (експериментальні) розробки – до 24 місяців.

  Термін представлення проектів в науково-технічну раду НУХТ – до 10 травня 2017 року.

  Пріоритетні тематичні напрями, перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та форми проектів прикріплені після цього оголошення.

  За довідковою інформацією звертатися до завідувача Проблемної науково-дослідної лабораторії Мариніна Андрія Івановича, т.92-28, аудиторія А-240.

  Наказ МОН України щодо конкурсного відбору

  Лист МОН щодо подання проектів на конкурс

  Форма проекту науково-технічної (експериментальної) розробки

  Форма проекту фундаментального/прикладного дослідження

  Перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН

  ПАСПОРТ секції за фаховим напрямом

  Інформація до проекту (для подальшої публікації)

  Згода основних виконавців на участь у виконанні проекту