Конкурс на доукомплектування секції експертної ради молодих учених при МОН

До уваги молодих учених!

Запрошуємо взяти участь у конкурсі на доукомплектування секції експертної ради молодих учених при МОН України для проведення експертизи проектів наукових робіт та науково-технічних (експериментальних) розробок молодих учених, які працюють (навчаються) у вищих навчальних закладах та наукових установах, що належать до сфери управління МОН.

На виконання листа департаменту наукового-технічного розвитку Міністерства освіти і науки України 18.4-79 від 05.04.2017 року Радою молодих учених при МОН розроблено форму-анкету відбору потенційних експертів серед молодих учених для участі в проведенні експертизи проектів Конкурсу https://goo.gl/forms/AsD8NDZSAv7XSud62. Діяльність експертів відбувається на громадських засадах. Усім потенційним кандидатам на виконання функції експерта необхідно заповнити анкету в електронній формі - google-заявки - до 2-го травня 2017 року. Зазначимо, що одна з ідей Конкурсу полягає в тому, що експертизу здійснюють самі ж молоді вчені (peer review system), тому при заповненні анкети зверніть
    увагу на відповідність власного формального статусу до статті 1 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність» якою визначено, що «молодий вчений – вчений віком до 35 років, який має вищу освіту не нижче другого (магістерського) рівня, або вчений віком до 40 років, який має науковий ступінь доктора наук або навчається в докторантурі». Так, потенційними експертами можуть бути молоді вчені, які працюють/навчаються у вищих навчальних закладах, наукових установах, науково-виробничих фірмах, конструкторських бюро незалежно від підпорядкування та форми власності. Про підсумки відбору потенційних експертів Конкурсу буде повідомлено кожного відібраного експерта персонально.

Детальна інформація за посиланням