Результати конкурсу на заміщення вакантної посади директора К-ПКХП

28 лютого 2017 року конкурсна комісія НУХТ допустила до участі у конкурсі на заміщення вакантної посади директора Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості НУХТ Решетюка Григорія Михайловича та Федоріва Віктора Михайловича.

28 березня 2017 року  в коледжі відбулися збори  органу громадського самоврядування  Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості  Національного університету харчових технологій, які рекомендували вченій раді університету кандидатури претендентів на заміщення вакантної посади директора коледжу  Решетюка Григорія Михайловича та Федоріва Віктора Михайловича (Протокол зборів)

30 березня на засіданні вченої ради університету розгянули питання "Про вибори директора Кам’янець-Подільського коледжу харчової промисловості  Національного університету харчових технологій", з якго доповів перший проректор університету Яровий Володимир Леонідович, після чого відбулася процедура таємного голосування. Більшістю голосів вчена рада університету підтримала волевиявлення колективу коледжу, й обрала на посаду директора Федоріва Віктора Михайловича. Результати таємного голосування оприлюднила голова лічильної комісії, завідувач кафедри технології жирів і парфумерно-косметичних продуктів Носенко Тамара Тихонівна. Вчена рада одностайно завтердила протоколи засідання лічильної комісії.