II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології»

Відповідно до наказу МОН України від 10.10.2017 р. № 1364 Національний університет харчових технологій визнано базовим вищим навчальним закладом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі – Конкурс) з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології».

Другий тур Конкурсу проводився у два етапи: 1 етап - заочний (рецензування робіт); 2 етап - очний у формі науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу).

На конкурс було подано роботи з 26 вищих навчальних закладів України. За результатами рецензування сформовано рейтинговий список робіт та список запрошених до участі в науково-практичній конференції.

За умовами Конкурсу на підсумковій науково-практичній конференції має відбутися захист результатів представлених робіт (тривалість виступу – до 10 хвилин) та проведене нагородження переможців.

Запрошуємо визначених галузевою конкурсною комісією студентів та їх керівників для участі у роботі науково-практичної конференції, що відбудеться 23-24 квітня 2018 року в Національному університеті харчових технологій (м. Київ, вул. Володимирська, 68).

Якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції (без зазначення поважних причин) студент не може бути нагороджений дипломом переможця.

Орієнтовна програма Конкурсу:

23 квітня

800 – 1000– Реєстрація, розміщення учасників Конкурсу.

1000 – 1100 – Відкриття підсумкової конференції в межах пленарного засідання 84 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

1100 – 1600– Проведення підсумкової науково-практичної конференції із захисту робіт.

1600 – 1800– Підведення підсумків Конкурсу.

24 квітня

1030– Нагородження переможців Конкурсу.

1300 – 1600 – Екскурсія по історичних місцях м. Києва для учасників Конкурсу.

Просимо заздалегідь повідомити про необхідність бронювання житла.

Учасники Конкурсу обов’язково повинні при собі мати студентський квиток, паспорт і посвідчення про відрядження.

Оплата проживання в гуртожитку або готелі, харчування та проїзд за рахунок учасників Конкурсу. Прохання квитки на зворотній проїзд придбати завчасно.

Доїхати до НУХТ можна від залізничного вокзалу до:

• ст. метро Площа Льва Толстого
    • ст. метро Університет

Мапа проїзду на: http://nuft.edu.ua/page/view/findus

За додатковою інформацією звертатись за тел. 097-757-80-60,

Коваль Ольга Володимирівна

Список запрошених до участі у підсумковій науково-практичній конференції

Рейтинговий список робіт учасників

Рецензії на конкурсні роботи