II тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології»

   

  Відповідно до наказу МОН України від 10.10.2017 р. № 1364 Національний університет харчових технологій визнано базовим вищим навчальним закладом Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (далі – Конкурс) з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році за спеціальністю «Харчові технології».

  Другий тур Конкурсу проводився у два етапи: 1 етап - заочний (рецензування робіт); 2 етап - очний у формі науково-практичної конференції (захист робіт претендентами на перемогу).

  На конкурс було подано роботи з 26 вищих навчальних закладів України. За результатами рецензування сформовано рейтинговий список робіт та список запрошених до участі в науково-практичній конференції.

  За умовами Конкурсу на підсумковій науково-практичній конференції має відбутися захист результатів представлених робіт (тривалість виступу – до 10 хвилин) та проведене нагородження переможців.

  Запрошуємо визначених галузевою конкурсною комісією студентів та їх керівників для участі у роботі науково-практичної конференції, що відбудеться 23-24 квітня 2018 року в Національному університеті харчових технологій (м. Київ, вул. Володимирська, 68).

   Якщо претендент на нагородження не брав участі у підсумковій науково-практичній конференції (без зазначення поважних причин) студент не може бути нагороджений дипломом переможця.

  Орієнтовна програма Конкурсу:

  23 квітня

  800 – 1000– Реєстрація, розміщення учасників Конкурсу.

  1000 – 1100 – Відкриття підсумкової конференції в межах пленарного засідання 84 Міжнародної наукової конференції молодих учених, аспірантів і студентів «Наукові здобутки молоді - вирішенню проблем харчування людства у XXI столітті».

  1100 – 1600– Проведення підсумкової науково-практичної конференції із захисту робіт.

  1600 – 1800– Підведення підсумків Конкурсу.

  24 квітня

  1030– Нагородження переможців Конкурсу.

  1300 – 1600 – Екскурсія по історичних місцях м. Києва для учасників Конкурсу.

  Просимо заздалегідь повідомити про необхідність бронювання житла.

  Учасники Конкурсу обов’язково повинні при собі мати студентський квиток, паспорт і посвідчення про відрядження.

  Оплата проживання в гуртожитку або готелі, харчування та проїзд за рахунок учасників Конкурсу. Прохання квитки на зворотній проїзд придбати завчасно.

  Доїхати до НУХТ можна від залізничного вокзалу до:

  • ст. метро Площа Льва Толстого
  • ст. метро Університет

  Мапа проїзду на: http://nuft.edu.ua/page/view/findus

   

  За додатковою інформацією звертатись за тел. 097-757-80-60, 

  Коваль Ольга Володимирівна

  Список запрошених до участі у підсумковій науково-практичній конференції

  Рейтинговий список робіт учасників

  Рецензії на конкурсні роботи

  Роботи переможців Конкурсу