Факультативні заняття з англійської, німецької та французької мов

САМЕ ВАС

кафедра іноземних мов професійного спрямування

запрошує на факультативні заняття з англійської, німецької та французької мов

РІВНІ НАВЧАННЯ:

• Базовий курс іноземної мови (рівень А1, А2)
    • Поглиблений курс іноземної мови  (рівень В1, В2)
    • Курс ділової іноземної мови
    • Професійно-орієнтовані курси іноземної мови для підготовки до складання Єдиного фахового вступного випробування для вступу в магістратуру (ЗНО)
    • Граматичні курси

УМОВИ ПРИЙОМУ:

• Курс навчання обирається слухачем залежно від його власних потреб. Набір проводиться у групи за рівнями з мовної освіти (А1, А2, В1, В2).
    • Мовні групи формуються відповідно до поданих заяв слухачів за результатами попереднього тестування для визначення рівня мови.

ПРАВИЛА ТА ТЕРМІН НАВЧАННЯ:

• Тривалість кожного курсу від 1 до 2-х семестрів в залежності від інтенсивності навчання за узгодженням групи.
    • Навчання проводиться 1/2 рази на тиждень. Вартість курсу залежить від кількості занять на тиждень (1 пара на тиждень – 200 гривень на місяць, 2 рази на тиждень – 400 гривень на місяць).
    • Навчальний процес забезпечується викладачами кафедри іноземних мов професійного спрямування НУХТ.
    • Навчання проходить у формі практичних занять за комунікативною методикою в аудиторіях НУХТ з використанням мультимедійних технологій.
    • Анкету можна заповнити тут.
    • Заняття розпочинаються після повної попередньої оплати за навчальний семестр.

Приєднуйтесь, Вам буде цікаво!

Контактні тел.: (097)658-41-82 Людмила Василівна Власенко

(067) 403-11-43 Віра Вадимівна Мірочник