До уваги науковців! Оголошено конкурсний відбір наукових проектів

Шановні колеги! До Вашої уваги конкурсний відбір наукових проектів!

Міністерство освіти і науки України оголосило конкурсний відбір наукових проектів фундаментальних та прикладних досліджень, науково-технічних (експериментальних) розробок (далі – дослідження і розробки), виконання яких розпочнеться у 2017 році за рахунок коштів державного бюджету (Наказ МОН №717 від 30 червня 2016 р.)

Запрошуємо науковців та дослідницькі групи університету взяти участь у першому (внутрішньоуніверситетському) етапі цього Конкурсу.

Термін представлення проектів в науково-технічну раду НУХТ – до 26 липня 2016 року.

При формуванні тематики наукових досліджень і розробок необхідно орієнтуватись на вирішення найактуальніших проблем у сфері розвитку науки та економіки, зокрема шляхом формування міждисциплінарної тематики зазначених проектів.

При здійсненні відбору надається перевага проектам, які мають особливо важливе значення для підвищення обороноздатності та національної безпеки держави, мають прикладні результати подвійного використання, а також конкурентоспроможні на світовому ринку та спрямовані на використання у соціальній сфері, виробництві, навчальному процесі.

Терміни виконання проектів:

• фундаментальні/прикладні дослідження – до 36 місяців

• науково-технічні (експериментальні) розробки – до 24 місяців

Пріоритетні тематичні напрями, перелік секцій за фаховими напрямами Наукової ради МОН та форми проектів прикріплені після цього оголошення.

За довідковою інформацією звертатися до Проблемної науково-дослідної лабораторії А-240, т.92-28.

Перелік секцій

Пріоритетні напрями

Форма науково-технічної (експериментальної) розробки

Форма проекту фундаментального/прикладного дослідження