Благодійний збір макулатури

22 квітня святкують Всесвітній день Землі, і наш університет не стоїть осторонь. За ініціативи факультету АКС і підтримки всіх факультетів та інститутів, викладачів і студентів, в університеті і гуртожитках із завтрашнього дня і протягом двох тижнів розпочинається збір макулатури з подальшим використанням отриманих грошей для купівлі саджанців.

Молоді дерева будуть висаджені перед головним корпусом університету й радуватимуть не одне покоління студентів нашої альма матер, викладачів і просто перехожих, а також відновлюватимуть екологію.

Збір в університеті буде проходити в Ж корпусі на першому поверсі біля ліфтів ліворуч від турнікетів і в гуртожитках під керівництвом голів гуртожитків.

Координатор: Денис 098-738-33-62, 063-681-02-62